ברוכים הבאים למוסך אמ-הדרך!
הדרך הבטוחה לנסיעה מהנה

נשמח להכיר אתכם ולעמוד לרשותכם בכל שאלה.
מוסך אמ-הדרך הוא מוסך בתל-אביב, המשרת את כל סוגי כלי הרכב
ומומחה לרכבים מסוג פיג'ו וסיטרואן

רוצים לדעת עלינו עוד >> לחצו כאן

אנחנו שמחים להיות חלק מהעיר העמוסה בישראל – תל אביב.
כבעלי רכב הגרים בעיר או מאלו המגיעים אליה באופן קבוע, זה צורך עמידה רבה בפקקים והתעסקות יום יומית עם מציאת חנייה. נתונים אלו עלולים לעתים להכביד על הרכב בייחוד על התחממויות יתר וכמובן לאי הנעימות של הנהג.
טיפול קבוע ברכב, אחת לשנה, יכול למנוע בעיות רבות בהמשך, אשר עלולות לעקב את סדר היום העמוס שיש לכם.
כאן נכנס תפקידו של מוסך אמ-הדרך, לסייע לכם ולהיות לשירותכם בכל נושא אשר קשור ברכב, אם לטיפול ואם לייעוץ.

לכל מי שמגיע ליום של מעל שמונה שעות, מוסך בתל אביב יכול להיות אפשרות נהדרת לטפל ברכב בזמן עיסוקיכם האחרים. אנחנו שמחים להציע אפשרות בה תגיעו עם הרכב אל המוסך בתחילת היום (עד השעה 09:00), ותוכלו לקבל את הרכב בסיום יום העבודה (17:00) מוכן לנסיעה נעימה ובטוחה לאחר טיפול הצוות המסור.


(אמנון וייסבורט, בעלים)

מוסך אמ הדרך ממוקם במרכז תל-אביב, פשוט וקל להגיע אליו ולצאת ממנו לכל מקום שתחפצו באזור המטרופולין, בתחבורה ציבורית או ניתן להזמין לכם מונית שתחכה לכם ממש מחוץ לדלת שלנו.

כתובתנו: רחוב ישראל ב"ק 30, תל אביב.

לעובדים בקרבת מקום, אנו נשמח להציע את נוהל השכן שלנו – לאחר הבאת הרכב, נסיע אתכם למקום עבודתכם, בסיום הטיפול, לקראת תום יום העבודה, אחד מצוות העובדים של מוסך אמ-הדרך יגיע אליכם וימסור את הרכב מוכן לנסיעה בטוחה.

לכל שאלה או בקשה, אנו עומדים לרשותכם בטלפון: 03-537-3534, וניתן כמובן גם ליצור איתנו קשר דרך כתובת המייל שלנו: [email protected].
כמו כן, עומד לרשותכם עמוד הפייסבוק שלנו עם עדכונים קבועים ומעניינים - לחצו כאן להיות חברים שלנו ולהישאר מעודכנים בחדשות, טיפים ומבצעים שונים. 

תל אביב היא עיר ללא הפסקה; המהירות, העומס והכיף הגדול שיש בה. כל אחד מוצא את הפינה שלו ובית קפה שלו, אנחנו כאן - שלכם ובשבילכם, להכניס רוגע ושלווה בכל מה שתצטרכו עבור הרכב שלכם.

נשמח להעניק לכם שרות,
אמנון וצוות המוסך.

תרגישו חופשי לכתוב לנו

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים