אודות

מוסך אמ-הדרך ממוקם במרכז בתל-אביב ומשרת אלפי לקוחות כבר מעל ל-30 שנה.
הצוות המקצועי והמיומן עובר הדרכות באופן קבוע על מנת להיות מעודכן בכל השינויים והחידושים הקיימים בעולם הרכב למען נסיעה בטוחה ונעימה של לקוחות המוסך.

אמ-הדרך הוא מוסך בתל-אביב, המשרת את כל סוגי כלי הרכב ומומחה לרכבים מסוג פיג'ו וסיטרואן. המוסך נבחר להיות בין הראשונים שייצג את חברת בוש (BOSCH) הגרמנית, אשר נציגיה בארץ, חברת לדיקו להיות בין עשרים המוסכים בארץ שיהיו מרכזי שירות מטעמם.

המוסך מנוהל על ידי אמנון וייסבורט וויטלי ויצמן – בעלי מוניטין רב בתל אביב ובסביבתה בזכות השירות המקצועי והאמין שהם מעניקים ללקוחותיהם. אמנון הוסמך בשנת 1973, וחבר באיגוד המוסכים, בו הוא משמש כבורר.

באמ-הדרך תוכלו ליהנות משירות כללי למכוניות אירופאיות, יפניות וקוריאניות, כאשר התמחותו של המוסך היא ברכבי פיג'ו וסיטרואן. המוסך מצויד בכל הציוד הנדרש לביצוע דיאגנוסטיקה מעמיקה ומקצועית לכל סוגי הרכבים. בנוסף, מעסיק המוסך אנשי מקצוע אשר נשלחים מדי פעם בפעם להשתלמויות בתחום הדיאגנוסטיקה. העבודה מבוצעת במיומנות רבה, והרכבים לא יוצאים מהמוסך לפני שעברו ביקורת קפדנית.

צוות המוסך ישמח לעמוד לרשותכם לייעוץ, הכוונה ובעיקר לראותכם פעם בשנה. מוזמנים לבקר אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו.

מוסך אמ-הדרך - מוסך מומחה לרכבי פיג'ו

מוסך אמ-הדרך מטפל שנים רבות ברכבי פיג'ו, בנזין ודיזל. פיג'ו הוא מותג צרפתי מוכר וידוע, היצרנית השנייה בגודלה אשר מקורה באירופה. חברת פיג'ו הנוכחית הוקמה בשנת 1810.
צברנו ידע וניסיון רב בטיפול ברכב זה. פיג'ו הוא רכב אמין מאוד, טיפול מוסך קבוע ודיאגנוסטיקה באמצעות מכשיר ייעודי לרכב פיג'ו ה Axia, הם בהחלט ערובה לתפקוד תקין וטוב של פיג'ו, למעוניינים, למטה קישור לשיחה מעניינת על בעיות פג'ו, בכל זאת נציג בעיות אופייניות המוכרות בעבודת מוסך פיג'ו, בכל מקרה אתם מוזמנים לשאול כל שאלה בנושא.

מוסך אמ-הדרך - מוסך מומחה לרכבי סיטרואן

מוסך אמ-הדרך הוא מוסך סיטרואן, בנזין ודיזל. ניסיוננו רב שנים, באלה צברנו ידע רב, אמנון ויסבורט מבעלי המוסך, ניהל בסוף שנות ה-70 את מוסך סיטרואן של היבואן. היכרותנו עם הבעיות המסורתיות של סיטרואן מאפשרות לנו להכיר טוב יותר את מגוון האפשרויות לתקלה וכן את המגוון לפיתרון, לעיתים הידע הרב מקצר טיפול לרכב אך לעולם יהיה הטיפול, מלא ושלם מתוך הנחה שכל רכב הוא עולם בפני עצמו. מוסך סיטרואן בעיות מסורתיות: בעיות מסורתיות המגיעות אל מוסך סיטרואן הן תקלות במערכות ההידרו פנאומטיות, מערכות אלה אינן קיימות ברכבים אחרים.

בעשור הקודם המערכות האלה היו נחלת חלק גדול מרכבי הסיטרואן, אמינות מערכות אלה הייתה נמוכה בשל ריבוי צינורות הגומי מרכיב לרכיב ברכב נבעו בהם סדקים, נזילות שמן הידראולי, החומרים פחות התאימו למזג האוויר הישראלי היו בעיות של תקעים לא אמינים, מכוניות חדשות נתקעו בגלל שטויות. כיום מערכות אלה קיימות רק במכוניות היוקרה של סיטרואן, אך הן שופרו והן אמינות ביותר.

מוסך אמ-הדרך - מוסך בתל אביב - מה זה אומר ומה היתרונות של מוסך בעיר הסואנת בארץ - לחצו כאן למידע נוסף