מוסך אמ-הדרך - מוסך מומחה לרכבי פיג'ו

מוסך אמ-הדרך מטפל שנים רבות ברכבי פיג'ו, בנזין ודיזל. פיג'ו הוא מותג צרפתי מוכר וידוע, היצרנית השנייה בגודלה אשר מקורה באירופה. חברת פיג'ו הנוכחית הוקמה בשנת 1810. 

צברנו ידע וניסיון רב בטיפול ברכב זה. פיג'ו הוא רכב אמין מאוד, טיפול מוסך קבוע ודיאגנוסטיקה באמצעות מכשיר ייעודי לרכב פיג'ו ה Axia, הם בהחלט ערובה לתפקוד תקין וטוב של פיג'ו, למעוניינים, למטה קישור לשיחה מעניינת על בעיות פג'ו, בכל זאת נציג בעיות אופייניות המוכרות בעבודת מוסך פיג'ו, בכל מקרה אתם מוזמנים לשאול כל שאלה בנושא.

יש בעיות ספציפיות שאנחנו בתור מוסך פיג'ו, יכולים להצביע עליהן:

מוסך פיג'ו בתל אביב בעיות בגיר אוטומטי::

בעיות ויסות לחץ שמן הגיר שאם לא מטפלים בו בזמן עלול לגרום לבלאי טוטאלי. הבעיה ניתנת לפיתרון על ידי החלפת שסתומים או תיקון חלקי.

מוסך פיג'ו בתל אביב בעיות בממיר מומנט:

בדגמים הגדולים, 3000 CC לדוגמא, קיים צורך לבחון את ממיר המומנט. הממיר ממוקם בין המנוע לגיר האוטומטי, זוהי טורבינה המעבירה את הכוח על ידי זריקת השמן מהכנפיים של החלק הנייח בממיר אל הכנפיים של הציר המסתובב. הממיר מעביר את התנועה מהמנוע אל הגיר וממנו אל הגלגלים.

מוסך פיג'ו בתל אביב בעיות במערכת בקרת אקלים:

מערכות בקרת אקלים של 407 נוטה להתקלקל יותר ממה שאפשר לצפות ממכונית בסדר גודל זה. יש לבדוק את מנוע הצעדים החשמלי שתפקידו לווסת טמפרטורה על ידי פתיחה וסגירה של מכווני אוויר המנוע.

מוסך פיג'ו בתל אביב שיפוץ ראש מנוע פיג'ו 106 1600 סמ"ק 8 שסתומים נפוצים עד 97'

שיפוץ ראש של פיג'ו מדגם זה מחיייב חריטה עד מידה שאינה נמוכה מ 111.3 מ"מ. חריטת ראש מנוע של פיג'ו מדגם זה תוביל לסחיבה חלשה, צלצולים ועלייה בתצרוכת הדלק.

מוסך פיג'ו בתל אביב המצאות שמן במים ברכב פיג'ו פרטנר

המצאות שמן במים יכולה להיות תוצאה של קולר מפוצץ ובאותה המידה תוצאה של פגיעה באטם ראש מנוע. אין דרך לדעת את הסיבה , יש צורך לפרק את הקולר ולבדוק האם נפגם. במידה ולא נפגם, יש בוודאות להוריד ראש מנוע.

מוסך פיג'ו בתל אביב פיג'ו 307 מנוע 2000 אוטומט - נורית Check Engine דולקת ובנוסף רשום ,Air Pollution Faild
מה עשויה להיות הבעיה ?

פיג'ו וכן גם במכוניות אחרות, הדלקות נורה המזהירה על תקלה הגורמת לזיהום אויר, נובעת מכשל בניהול הממוחשב של המנוע. יש להתחבר לסורק במוסך ע"י דיאגנוזיסט מנוסה המכיר את הרכב הספציפי. הוא יגלה בוודאות אם התקלה היא בסליל הצתה- coil, או ברכיב אחר המשתתף בניהול המנוע. לעתים קרובות ניקוי המנוע באינפוזיה יפתור את הבעיה ללא החלפת חלקים.

מוסך פיג'ו בתל אביב 307 בעיה של מתח נמוך

לקוחה הגיעה עם בעיות קשות של הנעה וכן לוח מכוונים המתאפס תדיר. בכדי לודא כי יש אמת בהשערה כי מדובר במתח נמוך של מחשב רכב ביצענו דיאגנוסטיקה לרכב עם AXIA - הסקאנר של חברת פיג'ו נמצאו מגוון רחב של תקלות שהמשותף לכולן היתה מתח מצבר לרכב נמוך לאחר החלפת מצבר לרכב הרכב חזר לתפקודו הרגיל