מובילאיי - Mobileye - למען בטיחותכם

מובילאיי היא מערכת למניעת תאונות, המתריאה בפני תאונות דרכים בזכות טכנולוגיה חדשה ומדויקת. המערכת מיועדת לכלל הנוהגים ובפרט לנהגים חדשים וצעירים / מתקדמים בגילם. לסובלים מעייפות כרונית בנהיגה, וכמו כן מאיבוד ריכוז. בנוסף, המערכת נותנת שקט רב להורים מודאגים שילדיהם נהגים בתחילת דרכם וללא השגחת מבוגר, וכן לבעלי ביטחון עצמי נמוך בנהיגה.

החברה מובילה בטכנולוגיה בתחום הראייה המלאכותית וחרטה על דגלה את נושא הבטיחות בדרכים, להצטרף למלחמה בתאונות ולמנוע אותן ככל האפשר. סטטיסטיקות שונות ורבות הראו כי היסח דעת של שניות בודדות עלולות לגרום לאיבוד שליטה ולתוצאות מצערות ולעתים קטלניות.חשוב להדגיש כי נמצא ש – 72% מתאונות הדרכים נובעות מחוסר תשומת לב בסמוך לזמן התאונה.

הטכנולוגיה

באמצעות אלגוריתמים מתוחכמים של ראיה, הטכנולוגיה מסייעת במניעת התנגשות. בזכות הכלים החדשניים של המערכת, היא מסוגלת "לפרש" מה קורה בזירה בזמן אמת ולספק לנהג הערכה מיידית המבוססת על הניתוח של המתרחש. יצרניות רכב כיום מאמצות את הטכנולוגיה, לתוך היישומים הרבים והמתגברים, אשר נדרשים בתחום הבטיחות. המגוון הרחב של הפתרונות שמציעהMobileye מאפשרת גמישות עבור צרכים שונים, ומספקת מוצר אמין המותאם לכל סוגי הרכב ולאופיים המגוון של הנוהגים.

המוצר הושק לאחר 12 שנות פיתוח וכוללת את הפונקציות הבאות:

מצלמה חכמה הסורקת את המתרחש בכביש

בזכות אלגוריתם ראייה מתוחכם ומשובץ בשבבי EYEQהמספק סט ייחודי של יישומי בטיחות, בזמן אמת ומשמשת עין שלישית לנהג, מובילאיי, מערכת למניעת תאונות, מנתחת את הנתונים ובשעת צורך מפיקה התראות ויזואליות וקוליות לנהג אשר מסבות את תשומת ליבו ויכולות למנוע תאונה אפשרית.

סדרת המוצרים של מובילאיי, ניתנים להרכבה לאחר פס הייצור על מכוניות חדישות וחדשות, ההתקנה פשוטה לא חירורים או נזק לרכב, ותאפשר נהיגה בטוחה לכל אחד.

חשוב לציין

כי מחקרים מראים כי לאחר זמן מה, מובילאיי משפיעה על דפוסי הנהיגה לטווח הארוך, ומגבירה את ערנותם למתרחש בכביש, ובכך תורמת אף יותר למניעה ולבטיחות הנהג והנוסעים ברכב.

מוסך אמ הדרך

אשר שם דגש מיוחד על בטיחות ובטחון הנהגים והרכבים, הינו מתקין מורשה של המערכת אשר הוסמך לכך על ידי חברת מובילאיי נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה בנושא, להרחיב את הידע על בטיחות הרכב והאפשרויות השונות לנסיעה נעימה בראש שקט.

לשירותכם, צוות המוסך – תהיו בטוחים!